Espresso automāti, kafijas kannas un kafijas pagatavošana

87 produkti

Johans Sebastians Bahs sacerēja kantāti par godu tai. Aromātiskos stādus dāvināja lieliem Eiropas valdniekiem. Par to ir sarakstīti tūkstošiem slavinošu runu. Jau gadsimtiem ilgi to ir iemīļojuši daudzi cienītāji. Karaļu un tautas dzēriens, kas tiek gatavots un patērēts miljoniem veidu. Kafija.

Tikai labākie kafijas automāti, kafejnīcas un kafijas pagatavošanas ierīces ļaus izcelt labāko kafijas garšu. Jo kafijas pagatavošanai ir nepieciešams labs aprīkojums, liela pacietības deva un vismaz nelielas zināšanas. Visprasīgākie kafijas dzērāji novērtēs profesionālu espresso kafijas automātu. kafijas automātsspiediena vai pārliešanas mašīna. No otras puses, tiem, kas dzīvo mazliet minimālisma cienīgu dzīvi, pietiks ar kafijas pagatavošanas ierīce, virzuļa vai oriģinālu pilinātājs. Lai izceltu melno pupiņu dziļo garšu. kafejnīca, labākais itāļu valodā "moka".

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 2
Izvēlētie filtri:
Kafijas stampa 50's Style

111,40 €

Kafijas stampa 50's Style

Smeg
JaunumsKafijas pagatavošanas preskanna Nohr

53,60 €

Kafijas pagatavošanas preskanna Nohr

Stelton
3 daļuJaunumsKafijas pagatavošanas preskanna Slow Coffee ar karafi 3 daļu

106,10 €

Kafijas pagatavošanas preskanna Slow Coffee ar karafi 3 daļu

Alessi
JaunumsKafijas filtrs Nohr

43,60 €

Kafijas filtrs Nohr

Stelton
 • Jaunums
  Kafijas filtrs Nohr

  43,60 €

  Kafijas filtrs Nohr

  Stelton
Kafijas kanna Ossidiana matēts melns

83,50 €

Kafijas kanna Ossidiana matēts melns

Alessi(1)
Presskanna kafijai Theo

101,80 €

Presskanna kafijai Theo

Stelton
Kafijas automāts Lumero spiediena

290,10 €

Kafijas automāts Lumero spiediena

WMF
Tējas/kafijas kanna Carat

62,70 €

Tējas/kafijas kanna Carat

Kinto
Espresso kafijas automāts KITCHENminis ar krūzi

80,20 €

Espresso kafijas automāts KITCHENminis ar krūzi

WMF(1)
Preskanna french press kafijai ar nospiedēju Coffee Time

78,20 €

Preskanna french press kafijai ar nospiedēju Coffee Time

WMF(2)
Presskanna kafijai vai tējai Segos

59,60 €

Presskanna kafijai vai tējai Segos

Zack
Konusveida kafijas filtrs Sekki

29,90 €

Konusveida kafijas filtrs Sekki

Ferm Living
Kafijas pagatavošanas preskanna Eva Solo

85,80 €

Kafijas pagatavošanas preskanna Eva Solo

Eva Solo(1)
Presskanna Nordic Kitchen

107,20 €

Presskanna Nordic Kitchen

Eva Solo(1)
  Presskanna Nordic Kitchen

  107,20 €

  Presskanna Nordic Kitchen

  Eva Solo(1)
Kafijas pagatavošanas preskanna Foster French Press

224,00 €

Kafijas pagatavošanas preskanna Foster French Press

Stelton
Kafijas automāts Stelio Aroma

89,10 €

Kafijas automāts Stelio Aroma

WMF
Kafijas automāts D&G Blu Mediterraneo

1 451,30 €

Kafijas automāts D&G Blu Mediterraneo

Smeg
Rādīt:

Pagatavojiet gardu kafiju - draugiem, ģimenei, sev.

Kā pagatavot kafiju? Uz šo jautājumu ir grūti sniegt skaidru atbildi, jo ir daudz aromātiskā dzēriena pagatavošanas veidu. Pilienveida kafijas automāts, spiediena kafijas automāts vai varbūt kolbas kafijas automāts? Kafijas vārītājs vai varbūt spiediena kafijas automāts? Izmantojot mūsu piedāvātās kafijas ierīces, jūs pagatavosiet gardu dzērienu ar dziļu garšu un aromātu.

Filtrēts kafijas automāts, spiediena kafijas automāts vai varbūt kolbas kafijas automāts?

Kādi ir kafijas pagatavošanas veidi? Viena no tām ir kafijas pagatavošana kafijas automātā. Ar šo aparātu varat ātri pagatavot aromātisku un intensīvi aromatiz ētu dzērienu. Kurš espresso automāti izvēlēties? Jūs varat izvēlēties filtrēšanas kafijas automātu, kuru ir ļoti viegli lietot. Viss, kas jums jādara, ir jāieber malta kafija filtru tvertnē, jāielej ūdens un jānospiež attiecīgā poga. Ūdens tiek uzsildīts, pēc tam iepildīts kafijas traukā, no kura tas lēnām ieplūst krūzī. Dzēriena pagatavošanas process šajā kafijas automātā ir diezgan ilgs un var aizņemt līdz pat vairākām minūtēm. Šī pagatavošanas metode nozīmē, ka kafijā ir vairāk kofeīna nekā tad, ja tiktu izmantots spiediena kafijas automāts.

Populārs kafijas automātu veids ir spiediena kafijas automāts , kurā kafijas pagatavošanai izmanto augstu spiedienu. Vārošs ūdens ar speciālu sūkni tiek iepildīts kafijas traukā un pēc tam - tasītē vai krūzē. Starp šiem kafijas automātu veidiem ir arī automātiskie kafijas automāti. To lielākā priekšrocība ir tā, ka viss kafijas pagatavošanas process notiek bez mūsu līdzdalības. Tas nozīmē, ka kafijas automāts pats izvēlas pareizo kafijas un ūdens daudzumu, tādējādi iegūstot dzērienu ar lielisku garšu un aromātu. Otrs saspiesto modeļu veids ir pusautomātiskie espresso kafijas automāti, kas pazīstami kā kafijas automāti. Tiem raksturīgi, ka pēc katras kafijas pagatavošanas siets ir jānoņem, izmantojot īpašu rokturi, un atlikušās kafijas nogulsnes jāizņem. Šeit ir vērts piebilst, ka labākā kafija kafijas automātam ir svaigas, labas kafijas pupiņas, kas jāsamaļ tieši pirms pagatavošanas.

FormAdore pieejamie espresso kafijas automāti atšķiras pēc funkcijām un kafijas pagatavošanas veida, taču tiem visiem ir viena kopīga iezīme. Tā ir augsta izgatavošanas kvalitāte un izcils dizains. Viens no mūsu piedāvātajiem kafijas automātiem, novietots virtuvē uz galda virsmas, kļūs par izcilu interjera rotājumu.

Kafijas pagatavošana kafijas pagatavošanas iekārtā

Kafijas pagatavošanas iekārtas ir viegli lietojamas ierīces, kas no svaigi maltām pupiņām iegūst maksimālu garšu un aromātu. Mēs piedāvājam plašu alus pagatavošanas iekārtu klāstu, kas paredzētas svarīgāko tvaicēto dzērienu pagatavošanai, tostarp. kafijas podi un aprīkojumu, piemēram, virzuļkafijas pagatavošanas aparātu vai pilinātājs.

Starp alus darītavām vispopulārākais ir Virzuļu kafijas pagatavošanas ierīce Vispopulārākais no alus pagatavošanas aparātiem ir franču preses aparāts, ar kuru varat ātri un viegli pagatavot gardu kafiju. Vai vēlaties uzzināt, kā pagatavot kafiju virzuļveidīgajā kafijas vārītājā? Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat! Pirmkārt, ar kafijas kannapasākums karote ieberiet dažas kafijas pupiņas un sasmalciniet tās dzirnaviņās. Izņemiet virzuli no automāta un ielejiet tajā kafiju. Ielejiet karsto ūdeni, pārklājiet vārītāju ar vāku un atlieciet to malā uz aptuveni 3 minūtēm. Pēc tam nolaidiet virzuli ar sietiņu tā, lai nosēdumi tiktu iespiesti aparāta apakšā. Kafija no virzuļu vārītāja ir gatava! Viss, kas jums jādara, ir ielejiet to iepakojumā. tasītes un izbaudiet tās aromātisko un intensīvo garšu.

Ievērības cienīga ir arī tāda ierīce kā kafijas pilinātājs, kas paredzēta kafijas dzēriena pagatavošanai pārlejot. Šī pilienveida kafija ir ļoti garšīga un maiga, un viegli grauzdēto kafijas pupiņu viegli grauzdētās karameles un riekstu aromāts piešķir tai ļoti bagātīgu un interesantu garšu. Pilienveida kafijas pagatavošanai jums būs nepieciešams īpašs tējkanna ar pagarinātu izsmidzinātāju, kas ļauj ūdeni ieliet straumē, un kafijas filtrs. Pilienveida kafija ir lieliska ideja par labu dzērienu, kas pagatavots jūsu mājās. Jums tas ir jāizmēģina!

Kafija, kas pagatavota kafijas automātā

Lai pagatavotu aromātisku un bagātīgu espresso, jums nav nepieciešams augstspiediena aparāts. Kādi ir citi veidi, kā pagatavot kafiju? Ar tādas ierīces palīdzību kā kafijas automāts - neatkarīgi no tā, vai tas ir uzstādīts uz gāzes vai indukcijas plīts, vai elektriskā kafijas pagatavošanas ierīce. Darbības princips Itāļu kafijas automāti pamatā ir spiediens, ko rada augsta temperatūra mašīnas apakšdaļā. Iespējams izvēlēties no vairākiem kafijas automātiem alumīnijs i tērauds Gan gāzes, gan indukcijas kafijas automāti atšķiras pēc dizaina, krāsas un jaudas. Gan gāzes, gan indukcijas kafijas automāts Gan gāzes kafijas automāti, gan indukcijas kafijas automāti ļauj pagatavot gardu espresso, ko varat baudīt uzreiz vai izmantot kā pamatu citiem kafijas veidiem, piemēram, kapučīno vai amerikano.

Kā lietot kafijas automātu? Tas nav sarežģīti! Vispirms ielejiet ūdeni mašīnas apakšējā tvertnē tā, lai tas sasniegtu drošības vārsta apakšējo malu. Tad sasmalciniet pupiņas kafijas dzirnaviņas un ielej tos sietā, kas piestiprināts pie ūdens tvertnes. Kāda ir labākā kafija kafijas aparātam? Varat izvēlēties jebkuru kafijas veidu, taču ir svarīgi, lai kafijas pupiņas nebūtu pārāk rupji samaltas. Izlīdziniet kafiju, viegli piesitot sietiņu pie galda virsmas. Uzlieciet kafijas automāta augšējo daļu un uzmanīgi saskrūvējiet augšējo trauku apakšējā trauk ā. Novietojiet kafijas automātu uz plīts un sāciet gatavot kafiju. Kā pagatavot kafiju kafejnīcā? Ir jānogaida dažas minūtes, lai verdošajam ūdenim veidotos spiediens un tas no apakšējās tvertnes ieplūstu iekārtas augšējā daļā. Tiklīdz atskan burbuļošana, noņemiet kafijas automātu no degļa. Kafija tagad ir kafijas automāti gatavs!

Izvēlieties labu kafijas automātu, kafijas dzirnaviņas vai kafijas pagatavošanas ierīci, lai katru dienu baudītu brīnišķīgi smaržīgas, sildošas un stimulējošas kafijas garšu.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies